Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Blurams je popredným medzinárodným poskytovateľom moderných, inteligentných, zobrazovacích technológií, produktov, služieb a platforiem.

Veľkou pre tieto WiFi kamery je veľmi jednoduché použitie, Full HD rozlíšenie videa, nočné videnie, možnosť sledovania na diaľku cez mobil, tablet alebo PC, podpora microSD pamäťových kariet až do veľkosti 128GB, detekcia pohybu, detekcia zvuku a mnohé iných. Vďaka týmto funkciám sú WiFi Kamery vhodné nielen ako strážca pre Váš domov ale aj elektronická opatrovateľka pre deti alebo domácich miláčikov.

V ponuke nášho eshopu www.ip-kamery.net nájdete WiFi kamery a IP kamery Blurams Home Lite, Home Pro. Blurams Dome Lite, Dome Pro, Blurams Outdoor Lite, Snowman.

Spoločnosť presadzuje technologické inovácie a skúsenosti s výrobkami a vybudovala výhody v oblasti komplexných integrovaných riešení. Hlavne v oblasti spracovania obrazu, počítačového videnia a cloudu.

Riešenia, produkty a služby spoločnosti sú poskytované firmám a spotrebiteľom po celom svete s odhodlaním pre inteligentnú budúcnosť.

Bezpečnostné kamery

Blurams Home Pro

57,90 

Bezpečnostné kamery

Blurams Home Lite

39,90 

Bezpečnostné kamery

Blurams Snowman

53,70 
Nie je na sklade

Bezpečnostné kamery

Blurams Outdoor Lite

82,50 

Bezpečnostné kamery

Blurams Dome Lite

59,90 

Bezpečnostné kamery

Blurams Dome Pro

63,50