Blurams Dome Lite

Dostupnosť: Skladom

Blurams Dome Lite je otočná WiFi kamera s 720p HD rozlíšením, nočným videním, inteligentnými upozorneniami, obojsmernou audio komunikáciou, H.264 kódovaním, podporou pamäťových kariet až do 128GB

59,90 

Popis

Blurams Dome Lite

Blurams Dome Lite je inteligentná otočná kamera určená pre interiérové použitie. WiFi kamera Blurams je vybavená kvalitným a ostrým 720p HD rozlíšením pri 25fps s 3D redukciou šumu, 4-násobným digitálnym zoomom a korekciou skreslenia. Aby ste mali jasný pohľad aj pri úplnej tme je Dome Lite vybavená 8 IR diódami a dosvitom až na 7 metrovú diaľku. V prípade detekcie pohybu alebo zvuku Vám môže byť odoslané upozornenie priamo na smartfón. Budete tak informovaný o dianí pred kamerou aj keď budete vzdialený ďaleko od kamery Blurams. Inštalácia a spojazdnenie WiFi kamery je veľmi jednoduché a intuitívne. 

Blurams Dome Lite vlastnosti

Blurams Dome Lite bola navrhnutá tak, aby s sebe mala zabudovaný reproduktor a aj mikrofón. Výhoda toho je tá, že nielenže vidíte, ale počujete čo sa deje pred kamerou. Taktiež môžete prostredníctvom kamery a aj povedať čo chcete monitorovanej osobe.
Blurams Dome lite montazBlurams Dome Lite je WiFi kamera, ktorá sa okrem inteligentných funkcií vyznačuje aj veľmi kvalitným spracovaním a príjemným dizajnom.
V balení tiež nájdete držiak a príslušenstvo potrebné na uchytenie kamery do steny alebo na strop.
Umiestnenie kamery Blurams je skutočne len na Vašej fantázií.
Otočná kamera Blurams Dome Lite disponuje snímacím uhlom 90°. Prostredníctvom aplikácie môžete otáčať s kamerou do strán alebo hore a dole. Pokryjete tak celú miestnosť a zamerajte sa na to čo Vás zaujíma.
Blurams Dome Lite WiFi kameraDome Lite poskytuje kvalitný obraz vo všetkých svetelných podmienkach a to aj za úplnej tmy. Všetko vďaka IR diódam, ktorých má až 8. Nočné videnie má dosvit až do vzdialenosti 7 metrov.

Blurams Dome Lite je plne kompatibilná s ostatnými kamerami Blurams. Vytvorte si vlastný kamerový systém rýchlo, lacno a jednoducho. Ušetríte tak nemalé peniaze za profesionálny kamerový systém.

Zapojenie je skutočne jednoduché a s priloženým návodom ho zvládne každý.

Blurams kompatibilita

Dome Lite podporuje microSD pamäťové karty, na ktoré ukladá záznam z kamery. Kapacita karty môže byť až 128GB. Vďaka tomu budete mať k dispozícií stovky hodín kvalitného záznamu.

K dispozícií je tiež cloud, s ktorým máte možnosť predplatiť si úložný priestor u výrobcu.

Blurams Dome Lite rozmery

Špecifikácie

NapájanieDC 5V/1A, Micro USB kábel 2 metre
Operačná teplota-10°C až 50°C
Uhol snímania90°
Obraz3D redukcia šumu, 4-násobný digitálny zoom, korekcia skreslenia
Snímač1/2.7’’ 2MP CMOS
Rozlíšenie720p / 25fps
Nočné videnie8x940nm IR LED, dosvit 5-7 metrov
Mikrofón, reproduktorÁno, zabudovaný mikrofón a reproduktor pre obojsmerná audio komunikáciu
UložiskoSlot pre microSD kartu až do veľkosti 128GB
Cloud uložiskoÁno (možnosť dokúpenia priamo u výrobcu)
Kompatibilita aplikácieMobil: Android / iOS (Windows Phone nie je podporovaný) a PC Web App
Video kódovanieH.264
WiFiIEEE 802.11b/g/n
IP protokol64/128-bit WEP、WPA/WPA2、WPA-PSK/WPA2-PSK、WPS

Obsah balenia:

1x Blurams Dome Lite kamera
1x Napájací adaptér
1x Napájací kábel (2 metre)
1x Rekucia pre uchytie do steny
2x Skrutka + hmoždinka
1x Návod

 

X