Postup inštalácie IP kamery Xiaomi YI

Foto návod na spárovanie smart kamery Xiaomi s mobilom alebo tabletom.

Článok Vám ukáže, aké je ľahké spárovať Vašu novú IP kameru Xiaomi s Vašim mobilným telefónom. Inštalácia spočíva v 12 krokoch , ktoré sú skutočne jednoduché a nezaberú viac ako 5 minút. 

Navod instalacie XiaomiKrok 1: Stiahnite si v Google Play alebo App Store bezplatnú aplikáciu s názvom YI Home do Vášho mobilu alebo tabletu a nainštalujte ju.
Krok 2: Po jej otvorení si nastavíte oblasť Europe. Kliknete na Continue.
Krok 3: Teraz máte dve možnosti ako sa prihlásite do aplikácie. Prvou a jednoduchšou, ktorú vám aj odporúčam je prihlásiť sa cez Váš Facebook profil. Vtedy stačí iba kliknúť na spodnú ikonku Facebook a potvrdiť podmienky používania kliknutím na Agree.
Krok 4: Potom na ďalšej stránke kliknete na „pokračovať“.
Krok 5: Ďalej si môžete zvoliť pridávanie príspevkov na FB. Pretože sa zväčša jedná o súkromný záznam odporúčam zvoliť „Teraz nie“.
Pokiaľ si zvolíte druhú možnosť tak sa vrátime ku kroku 3: Tou je si vytvoriť nové konto cez „Sign up“. Tam zadáte svoj e-mail, 2 krát to isté heslo a odpíšete overovací kód a ešte dole zaškrtnete (I have read and agree to the Terms of Use), že súhlasíte z podmienkami a kliknete na „Sign up“. Následne Vám príde potvrdzovací e-mail.
Krok 6: Potom kliknete na „Let´s get started“.
Krok 7: Ďalej klepnete na stred obrazovky aby Vám zmizla nápoveda a kliknete na + v pravom hornom rohu.
Krok 8: Vyberiete typ kamery. ( Xiaomi Yi HomeXiaomi Yi Home 2Xiaomi Yi Dome 720pXiaomi Yi Dome 1080pXiaomi Yi outdoor camera 1080p )
Krok 9:  IP kamera začne rozprávať „Waiting to connet“ a Vy kliknete na I heard „Waiting to connet“
Krok 10: V tomto bode zadáte meno a heslo svoje Wi-Fi siete a kliknete na „Connect to Wi-Fi
Krok 11: Na displeji mobilu na Vám zjaví QR kód, ktorý ukážete zo vzdialenosti asi 20 cm objektívu kamery. Ak bude počuť „QR Code is succesful“, tak môžete kliknúť na „Next“.
Krok 11: Párovanie je dokončené. Teraz si môžete zvoliť názov kamery a izby, kde kamera umiestnená a kliknete na „Save“.
Krok 12: Potom kliknete na „Start using my YI“.
Vaša IP kamera Xiaomi je pripravená na použitie a vy si môžete zvoliť nastavenia kamery podľa svojich požiadaviek.

Internetový obchod www.ip-kamery.net Vám želá pohodové používanie.