Akú IP kameru? Xiaomi YI outdoor kamera

IP kamera, ktorá je svojimi vlastnosťami určená na použitie, tak ako do exteriéru, tak aj do interiéru. S jej použitím si sami a jednoducho vytvoríte kamerový systém.

aku ip kameruV dobe, v ktorej žijeme môžeme sledovať nepretržitý vývoj nových technológii. Tak isto je to aj v segmente kamerových systémov. Preto si možno kladiete otázku: Akú IP kameru? Cena tohto bezpečnostného prvku je stále dostupnejšia pre koncového užívateľa. Ale ak niečo v tomto odvetví môže byť za naozaj dobrú cenu, tak potom to je produkt od spoločnosti Xiaomi. Zoznámte sa s vonkajšou IP kamerou Xiaomi Yi Outdoor kamera.
Pokiaľ máte obavy, že exteriérová kamera Xiaomi Yi nie je tá pravá na monitorovanie exteriéru či interiéru domu, bytu alebo firmy. Určite Vás o kvalite kamery a jednoduchej montáži presvedčia nasledujúce riadky. Ale poďme od začiatku …
V tomto segmente sú informácie veľmi dôležité, takže začneme so špecifikáciou Xiaomi Yi Outdoor kamery. Zariadenie zaznamenáva video vo Full HD (1080p), podporuje obojsmerný prenos zvuk, vďaka čomu počujete nielen zvuky v okolí ip kamery, ale môžete cez ňu komunikovať s okolím, ktoré kamera sníma. Navyše obsahuje režim vylepšeného nočného videnia a ochranu proti vode a prachu až IP65. Spoľahlivo bude fungovať v teplotnom rozsahu -15 až +50 °C.
Uhol snímania je až 110 stupňov, vďaka čomu kamera sníma široké okolie pred sebou. K ďalším užitočným funkciám sa pripája aj detekcia pohybu a vstavaný alarm. Výhodou je, že Xiaomi Yi Outdoor Camera prenáša signál cez Wi-Fi sieť, k jej funkčnosti potrebujete len elektrickú zásuvku, do ktorej sa pripojení s priloženým adaptérom a 3 metrovým káblom.
IP kameru je možné spárovať so smartfónom alebo PC. Nieje to nič zložité. Stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu Yi Home a spárovať ju s vašou IP kamerou. Viac sa o párovaní zariadenia s kamerou dočítatev tomto článku.  Online video je možné sledovať prakticky z každého miesta na svete, kde je internetové pokrytie. Samotný záznam sa ukladá na pamäťovú kartu microSD až do 32GB (nieje súčasťou balenia). Taktiež je možné záznam ukladať na YI Cloud a Váš záznam bude tak v bezpečí.
Montáž zvládne naozaj každý. IP kameru stačí umiestniť na vami požadované miesto a pripojiť do elektrickej zásuvky. To je všetko. Ak sa rozhodnete kameru vŕtať do steny, tak v balení k tomu nájdete potrebné príslušenstvo (hmoždinky a šrouby).

Pokiaľ Vám tento článok uľahčil odpoveď na otázku: Akú IP kameru? Tešíme sa Váš nákup.

S pozdravom www.ip-kamery.net