Blurams Snowman

Dostupnosť: Skladom

Blurams Snowman je otočná kamera s 1080p FullHD rozlíšením, snímacím uhlom 118°, nočným videním, inteligentnými upozorneniami, obojsmernou audio komunikáciou, H.264 kódovaním, microSD až do 128GB

49,90 

Popis

Blurams Snowman

Blurams Snowman je inteligentná otočná kamera s kryštálovo čistím 1080p FullHD rozlíšením pri 15fps s 3D redukciou šumu, 4x digitálnym zoomom a korekciou skreslenia. Aby ste mali jasný pohľad aj pri úplnej tme je Snowman vybavená 8 IR diódami a dosvitom až na 7 metrovú diaľku. V prípade detekcie pohybu alebo zvuku Vám môže byť odoslané upozornenie priamo na mobil. Budete tak informovaný o dianí pred kamerou aj keď budete vzdialený ďaleko od kamery Blurams. Inštalácia a spojazdnenie WiFi kamery je veľmi jednoduché a intuitívne. 

Blurams Snowman vlastnosti

Blurams Snowman bola navrhnutá tak, aby v sebe mala zabudovaný reproduktor a aj mikrofón. Výhoda toho je tá, že nielenže vidíte, ale počujete čo sa deje pred kamerou. Taktiež môžete prostredníctvom kamery a aj povedať čo chcete snímanej osobe.
Blurams snowman kameraBlurams Snowman je otočná WiFi kamera, ktorá sa okrem inteligentných funkcií vyznačuje aj veľmi kvalitným spracovaním a príjemným dizajnom.
V balení tiež nájdete držiak a príslušenstvo potrebné na uchytenie kamery do steny alebo na strop.
Umiestnenie kamery Blurams je skutočne len na Vašej fantázií.
Otočná kamera Blurams Snowman disponuje snímacím uhlom 118°. Prostredníctvom aplikácie môžete otáčať s kamerou do strán alebo hore a dole. Pokryjete tak celú miestnosť a zamerajte sa na to čo Vás zaujíma.
Blurams snowman nocne videnieBlurams Snowman poskytuje kvalitný obraz vo všetkých svetelných podmienkach a to aj za úplnej tmy. Všetko vďaka IR diódam, ktorých má až 8. Nočné videnie má dosvit až do vzdialenosti 7 metrov.

Blurams Snowman je plne kompatibilná s ostatnými kamerami Blurams. Vytvorte si vlastný kamerový systém rýchlo, lacno a jednoducho. Ušetríte tak nemalé peniaze za profesionálny kamerový systém.

Zapojenie je skutočne jednoduché a s priloženým návodom ho zvládne každý.

Blurams kompatibilita
Blurams cloud

Blurams Snowman podporuje microSD pamäťové karty, na ktoré ukladá záznam z kamery. Kapacita karty môže byť až 128GB. Vďaka tomu budete mať k dispozícií stovky hodín kvalitného záznamu.

K dispozícií je tiež cloud, s ktorým máte možnosť predplatiť si úložný priestor u výrobcu.

Špecifikácie

NapájanieDC 5V/1A, Micro USB kábel 2 metre
Operačná teplota-10°C až 50°C
Uhol snímania118°
Obraz3D redukcia šumu, 4-násobný digitálny zoom, korekcia skreslenia
Snímač1/2.7’’ 2MP CMOS
Rozlíšenie1080p / 15fps
Nočné videnie8x940nm IR LED, dosvit 5-7 metrov
Mikrofón, reproduktorÁno, zabudovaný mikrofón a reproduktor pre obojsmerná audio komunikáciu
UložiskoSlot pre microSD kartu až do veľkosti 128GB
Cloud uložiskoÁno (možnosť dokúpenia priamo u výrobcu)
Kompatibilita aplikácieMobil: Android / iOS (Windows Phone nie je podporovaný) a PC Web App
Video kódovanieH.264
WiFiIEEE 802.11b/g/n
IP protokol64/128-bit WEP、WPA/WPA2、WPA-PSK/WPA2-PSK、WPS

Obsah balenia:

1x Blurams Snowman
1x Napájací adaptér
1x Napájací kábel (2 metre)
1x Rekucia pre uchytie do steny
2x Skrutka + hmoždinka
1x Návod

X