Zľava!

Xiaomi YI Home kamera set 3ks

Dostupnosť: Skladom

119,70  114,90 

Popis

Set 3 IP kamier Xiaomi YI Home za akciovú cenu!

 

WiFi kamera Xiaomi Yi Home zvyšuje pocit bezpečia a pomáha kontrolovať domácnosť alebo kanceláriu. Vďaka vysokej kvalite videa a zvuku môžete zostať v kontakte so svojou rodinou, nech ste kdekoľvek. Detektor pohybu a nočné videnie ochránia to, čo je pre vás dôležité. Všetko z telefónu s jedným dotykom prsta.

 

„Oko“ vo vašom smartfóne

 

Xiaomi Yi Home je vhodná kamera do domu, do bytu, do obchodu, do firmy, alebo do kancelárie. Hodí sa jednoducho všade kde potrebujete mať oko na viac. Bezpečnostná kamera disponuje mikrofónom aj reproduktorom preto je ju možné použiť na komunikáciu so snímaním priestorom. S týmito vlastnosťami je vhodná aj ako web kamera.

 

Inteligentné upozornenia

Pokiaľ vašim cieľom nie je sledovať dlhé záznamy monitorovania tak radi využijete funkciu upozornenia pri detekcii pohybu, kedy vám bude zaslané upozornenie so živým náhľadom.

Sledujte udalosti vo svojom dome a ovládajte ich

Chcete skontrolovať, či sa nová opatrovateľka stará o vaše deti? Alebo či vaše domáce zvieratko poslúcha a neničí nábytok? Všetko, čo musíte urobiť, je zapnúť mobilnú aplikáciu, aby ste mohli sledovať, hovoriť a využívať možnosti, ktoré poskytuje online kamera Xiaomi Yi Home.Xiaomi yi home

IP kamera Xiaomi YI Home podporuje pamäťové karty microSD class 4 až do kapacity 32 GB.

Vynikajúca kvalita cez deň a aj v noci

Univerzálna IP kamera Yi Home je dizajnovo a aj technicky podarený kúsok. So zabudovaným infračerveným snímačom priamo v objektíve si vychutnáte skvelú kvalitu videa nielen cez deň ale aj v noci.

S viacerými kamerami si vytvoríte kamerový systém, ktorý budete ovládať svojim mobilom

Intuitívna aplikácia a štvornásobný digitálny zoom

Aplikácia je navrhnutá tak, aby bola intuitívna a ľahko použiteľná. Vstavané funkcie umožňujú jednoduché ovládanie wifi kamery Xiaomi Yi Home (viac informácií tu). Jednoduchým klepnutím dvakrát na displej smartfónu priblížite obrazovku.

Širokouhlý 111 stupňový objektív

Objektív používaný v projekte Yi Home má uhol pohľadu 111 °. Dostanete tak širokouhlý záber na monitorovaný priestor. Vysoké rozlíšenie 1280 x 720 nevynechá žiadne detaily.

 

Aplikácia Xiaomi Yi Home

Aplikáciu stačí stiahnuť do telefónu, prihlásiť sa a ona vám povie, čo máte robiť ďalej. Môžete ovládať viacero kamier súčasne. Okrem toho môžete zobrazovať denníky udalostí. Jednoduchosť a funkčnosť v dvoch slovách Yi Home.

Kľúčové vlastnosti:

HD rozlíšenie až 1280×720 px
111 stupňový širokouhlý objektív
4x digitálny zoom pre priblíženie detailov
Wi-Fi 2,4 GHz
Upozornenia na mobil
Pohybový senzor
Obojstranný zvukový prenos – zabudovaný mikrofón a reproduktor
Nočné infračervené videnie
Diaľkové ovládanie kamery cez mobilnú aplikáciu
Komunikácia cez kameru a mobilnú aplikáciu

Obsah balenia:

3x IP kamera Xiaomi Home 720p (biela farba)
3x Napájací MicroUSB kábel
3x 12V/1A adaptér
 3x Užívatelský manuál

 

Online návod na spárovanie IP kamery so smartfónom nájdete tu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Xiaomi YI Home kamera set 3ks”
X