Xiaomi YI Home 1080p

Dostupnosť: Skladom

Xiaomi Yi Home 1080p je Full HD wifi bezpečnostná kamera s nočným videním, detekciou pohybu, plaču, obojsmernou komunikáciou. Jednoduché použitie.

59,90 

Popis

Xiaomi Yi Home 1080p

Xiaomi YI Home 1080p je Full HD IP kamera s vynikajúcimi inteligentnými funkciami, špičkovou kvalitou obrazu a príjemným dizajnom. Táto kamera je vynikajúcou voľbou.
1080p High Definition s modernejšou redukciou digitálneho šumu zaistí, aby bol záznam dokonale čistý a bolo vidno aj tie s najmenšie detaily.
Xiaomi Yi HOME 1080p je vybavená novým a kvalitnejším nočným videním. Máte tak vynikajúci prehľad čo sa deje pred kamerou po tme
Inteligentná detekcia pohybu, ktorá stráži Váš majetok. V prípade detekcie je Vám Xiaomi Yi Home 1080p automaticky odošle upozornenie do aplikácie, ktorú máte v mobile alebo počítači.
Detekcia detského plaču rozpozná plač dieťaťa až na vzdialenosť 5 metrov. Po rozpoznaní plaču Vám odošle Xiaomi YI Home 1080p kamera 6 sekundové video.
Aplikácia YI Home, s ktorou máte dianie pred IP kamerou vždy po ruke. Stačí Vám k tomu iba prístup na internet v smartfone, tablete alebo PC.
Taktiež je možné stiahnúť si aplikáciu Yi Home do PC a naplno využívať výhody Wi-Fi kamery.
Pri kamere nechýba ani obojsmerná komunikácia. Počujete tak čo sa deje pred kamerou a viete prostredníctvom aplikácie aj vysielať hlas cez kameru.

Obsah balenia:
1x – IP kamera Xiaomi Home 1080p – Biela
1x – Napájací kábel s microUSB koncovkou
1x – 12V/1A adaptér
1x – Užívateľský manuál

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Xiaomi YI Home 1080p”
X