Xiaomi YI Dome kamera

Dostupnosť: Skladom

Xiaomi YI Dome je 360 ° IP kamerový systém do bytu, 720p HD video, obojsmerná audio komunikácia, detekcia pohybu a zvuku, kvalitné nočné videnie, vhodná aj ako baby monitor

49,90 

Popis

Otočná IP kamera Xiaomi YI Dome je ideálna pre online monitorovanie domácností, firiem a mnoho ďalších.

345 ° horizontálny a 115 ° vertikálny rotačný rozsah, s ktorým docielite maximálne pokrytie až 360 ° (stupňov)
WiFi kamera Xiaomi YI DOME disponuje 112 stupňovým širokouhlým objektívom s obojsmerným rotačným rozsahom. S tou výbavou kamery zachytíte kompletnú panoramatickú scénu vo vysokom rozlíšení. Pokiaľ si neželáte aby kamera zaznamenávala, keď ju nepoužívate zvolíte funkciu “Automatické maskovanie” (objektív sa ukryje pod kryt).

Ovládanie IP kamery pomocou smartfónu je naozaj jednoduché. Môže si uložiť až 8 bodov v miestnosti a jediným dotykom sa k nim stále vracať. Taktiež je možné nastaviť automatické snímanie celého zorného rozsahu kamery alebo si zvolíte manuálne ovládanie a pozorujete to čo vás v danú chvíľu zaujme.
Pokiaľ sa v zábere bezpečnostnej kamery objaví nejaký pohyb, kamera aktivitu v priestore zaznamená v 10 sekundových snímkach a hneď vás upozorní notifikáciou, ktorá vám bude zaslaná na váš mobil.
Nepretržité nahrávanie cez aj v noci vďaka 720p HD kvalite videa a nočnému infračervenému videniu. Prednosti, ktoré utvrdzujú v tom, že to je vhodná IP kamera do domu, na firmu, do baru, do kancelárie, atď.
Bezpečnostná kamera slúžiaca aj ako baby monitor. Sníma hladinu zvuku v miestnosti a pokiaľ zaregistruje detský plač okamžite Vás na to upozorní na smartfón.
Xiaomi YI Dome IP kamera plne podporuje pamäťovú kartu do veľkosti 32GB.  Pri HD kvalite videa sa Vám tak na kartu zmestí až 80 hodín záznamu. Záznam sa ukladá v krátkych časových intervaloch pri detekciu pohybu či zvuku alebo v celých časových slučkách. V prípade potreby dlhších záznamov Xiaomi YI poskytuje cloudové online úložisko.

 

Bezplatná aplikácia pre zariadenia iOS a Android, ktorá vám umožní naplno ovládať a spravovať online kameru Xiaomi YI DOME. Stačí sa pripojiť k internetu kdekoľvek na svete a môžete kontrolovať, čo sa deje v okolí kamery práve teraz. „Živé“ ukážky, úprava a ukladanie videozáznamov, obojstranná audio komunikácia, upozornenia na mobil a ďalšie!

Kľúčové vlastnosti IP kamery Xiaomi YI DOME:

112 stupňový širokouhlý objektív
HD rozlíšenie 1280×720 pixelov
Pokrytie 360 ° priestoru
Pohybový senzor
Upozornenia na mobil
Obojsmerný zvukový prenos (vstavaný reproduktor aj mikrofón)
Možnosť sledovania kamery na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie
Kvalitné IR nočné videnie
Komunikácia cez kameru a mobilnú aplikáciu na diaľku

Obsah balenia:

1x IP kamera Xiaomi YI Dome 720p
1x Montážna skrutka
1x Montážny podstavec
1x USB kábel
1x 12V/1A adaptér
1x Užívatelský manuál

 

Online návod na spárovanie IP kamery so smartfónom nájdete tu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Xiaomi YI Dome kamera”
X