Xiaomi YI Dome 1080p kamera

Dostupnosť: Skladom

Xiaomi YI Dome 1080p je bezpečnostná IP kamera, Full HD kvalita videa, pokrytie priestoru 360°, rotácia objektívu do strán prostredníctvom mobilu, nočné videnie, pohybový senzor, podpora microSD pamäťových kariet, obojstranný zvukový prenos, vhodná ako detský monitor

69,90 

Popis

Otočná Xiaomi YI Dome 1080p kamera ( biele prevedenie ) nabitá množstvom funkcií.

Xiaomi YI Dome 1080p kamera bezpečnostná kamera ponúka 112 stupňový, širokouhlý objektív vysokej kvality s obojstrannou rotáciou 345 stupňov horizontálne a 115 stupňov vertikálne. Vďaka jej flexibilite získate 360 stupňový, FullHD prehľad po celej miestnosti, čiže takmer žiadne „mŕtve“ body. Pre zvýšený pocit súkromia je možné zvoliť funkciu „Auto-masking“(Automatické maskovanie) a pri nevyužívaní monitorovania sa objektív automaticky skryje do krytu kamery.
Vylepšená kvalita obrazu až 1080p FullHD. Ostrý obraz s vysokým rozlíšením je pre monitorovanie domova s IP kamerou rozhodujúci. Aj preto Xiaomi ponúka model YI Dome 1080p, ktorá s kvalitou FULL HD 1080p, 2 miliónmi pixelov a 4x optickým zoomom plne spĺňa požiadavky, aké má mať bezpečnostná kamera.

Všetko vám uľahčí aplikácia YI Home. Jednoduchá správa nastavení, ktorá urobí takmer všetko za vás pri inštalovaní kamery. Dostupná pre Android aj Apple smartfóny alebo tablety.
Plnohodnotná Wifi IP kamera do domu, bytu, obchodu či kancelárie, s ktorou cez smartfón a mobilnú aplikáciu pozorujete v priamom prenose ľubovoľný objekt v miestnosti. To všetko robíte odkiaľkoľvek sa vám zachce. Pokiaľ vám nejaký detail unikne, tak sa uloží na microSD pamäťovú kartu (až do 32GB), alebo je tu možnosť mesačného prenájmu Cloud uložiska od Xiaomi YI, kde sa vám uloží všetok záznam z kamery, ktorý si kedykoľvek pozriete.

 

Nočné videnie vďaka IR diódam a obojsmerný prenos zvuku so zabudovaným mikrofónom aj reproduktorom, je pre túto TOP IP kameru od Xiaomi samozrejmosťou.

 

Často využívaná ako detský monitor. Pri detekcii detského plaču Vám kamera na mobil pošle upozornenie.

Presná detekcia pohybu je dôležitým bezpečnostným prvkom . Všetky najmenšie pohyby sú presne zachytené a IP kamera vás okamžite upozorní na mobil.

 

Pre WiFi kameru Xiaomi YI dome 1080p je jedno na aké miesto ju namontujete. Môže byť umiestnená dole, hore hlavou alebo z boku. Taktiež ju môžete položiť len na skriňu alebo stôl. Zo všade bude plnohodnotný výhľad vďaka jej funkcii rotovania.

Xiaomi YI dome 1080p (viac informácií tu)

Kľúčové vlastnosti bezpečnostnej IP kamery Xiaomi YI Dome 1080p:

FullHD rozlíšenie 1920×1080 px
Upozornenia na smartfón
112° širokouhlý objektív
Pokrytie až 360°
Senzor pohybu
Nočné videnie
Obojstranná zvuková komunikácia prostredníctvom kamery
Ukladanie záznamu
Sledovanie kamery na diaľku cez mobil

 

Obsah balenia:

1x Bezpečnostná kamera Xiaomi Dome 1080p ( biela farba )
2x Montážna skrutka
1x Montážny podstavec
1x USB kábel
1x Nabíjačka
1x Užívateľský manuál

 

Online návod na spárovanie IP kamery so smartfónom nájdete tu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Xiaomi YI Dome 1080p kamera”
X