Blurams Dome Pro

Dostupnosť: Skladom

Blurams Dome Pro je otočná kamera s 1080p FullHD rozlíšením, detekciou osôb, snímacím uhlom 122°, nočným videním, inteligentnými upozorneniami, obojsmernou audio komunikáciou, pokročilým H.264+ kódovaním, microSD až do 128GB

69,90 

Popis

Blurams Dome Pro

Blurams Dome Pro je inteligentná otočná kamera určená pre interiérové použitie. Otočná wifi kamera Blurams Dome Pro je oproti Blurems Dome Lite vybavená kryštálovo čistím 1080p FullHD rozlíšením pri 15fps s 3D redukciou šumu, 4x digitálnym zoomom a korekciou skreslenia. Aby ste mali jasný pohľad aj pri úplnej tme je Dome Pro vybavená 8 IR diódami a dosvitom až na 7 metrovú diaľku. V prípade detekcie pohybu, zvuku alebo osôb Vám môže byť odoslané upozornenie priamo na smartfón. Budete tak informovaný o dianí pred kamerou aj keď budete vzdialený ďaleko od kamery Blurams. Inštalácia a spojazdnenie Wi-Fi kamery je veľmi jednoduché a intuitívne. 

Blurams Dome Pro vlastnosti

Blurams Dome Pro bola navrhnutá tak, aby s sebe mala zabudovaný reproduktor a aj mikrofón. Výhoda toho je tá, že nielenže vidíte, ale počujete čo sa deje pred kamerou. Taktiež môžete prostredníctvom kamery a aj povedať čo chcete snímanej osobe.Blurams Dome Pro
Blurams Dome lite montazBlurams Dome Pro je otočná WiFi kamera, ktorá sa okrem inteligentných funkcií vyznačuje aj veľmi kvalitným spracovaním a príjemným dizajnom.
V balení tiež nájdete držiak a príslušenstvo potrebné na uchytenie kamery do steny alebo na strop.
Umiestnenie kamery Blurams je skutočne len na Vašej fantázií.
Otočná kamera Blurams Dome Pro disponuje snímacím uhlom 122°. Prostredníctvom aplikácie môžete otáčať s kamerou do strán alebo hore a dole. Pokryjete tak celú miestnosť a zamerajte sa na to čo Vás zaujíma.
Blurams Dome Lite WiFi kameraBlurams Dome Lite poskytuje kvalitný obraz vo všetkých svetelných podmienkach a to aj za úplnej tmy. Všetko vďaka IR diódam, ktorých má až 8. Nočné videnie má dosvit až do vzdialenosti 7 metrov.

Blurams Dome Pro je plne kompatibilná s ostatnými kamerami Blurams. Vytvorte si vlastný kamerový systém rýchlo, lacno a jednoducho. Ušetríte tak nemalé peniaze za profesionálny kamerový systém.

Zapojenie je skutočne jednoduché a s priloženým návodom ho zvládne každý.

Blurams kompatibilita
Blurams cloud

Blurams Dome Pro podporuje microSD pamäťové karty, na ktoré ukladá záznam z kamery. Kapacita karty môže byť až 128GB. Vďaka tomu budete mať k dispozícií stovky hodín kvalitného záznamu.

K dispozícií je tiež cloud, s ktorým máte možnosť predplatiť si úložný priestor u výrobcu.

Blurams Dome Lite rozmery

Špecifikácie

NapájanieDC 5V/1A, Micro USB kábel 2 metre
Operačná teplota-10°C až 50°C
Uhol snímania122°
Obraz3D redukcia šumu, 4-násobný digitálny zoom, korekcia skreslenia
Snímač1/2.7’’ 2MP CMOS
Rozlíšenie1080p / 15fps
Nočné videnie8x940nm IR LED, dosvit 5-7 metrov
Mikrofón, reproduktorÁno, zabudovaný mikrofón a reproduktor pre obojsmerná audio komunikáciu
Detekcia osôbÁno
UložiskoSlot pre microSD kartu až do veľkosti 128GB
Cloud uložiskoÁno (možnosť dokúpenia priamo u výrobcu)
Kompatibilita aplikácieMobil: Android / iOS (Windows Phone nie je podporovaný) a PC Web App
Video kódovanieH.264+
WiFiIEEE 802.11b/g/n
IP protokol64/128-bit WEP、WPA/WPA2、WPA-PSK/WPA2-PSK、WPS

Obsah balenia:

1x Blurams Dome Pro kamera
1x Napájací adaptér
1x Napájací kábel (2 metre)
1x Rekucia pre uchytie do steny
2x Skrutka + hmoždinka
1x Návod

X